Asi dizisi 44. bölüm özeti

Kozcuoğlu Ailesi zor sınavlardan geçmektedir.

İhsan Bey, Demir ve Asi’nin boşanmasına onay vermez. Yeni evli çiftimiz, kendi evlerinde baş başa kalıp hesaplaşmak zorunda kalır. İkisi de önce karşı tarafın geri adım atmasını bekler. Yakınlık, hem tutkuyu, hem öfkeyi ateşleyecektir. Asi, Melek’e yakınlaşmaya çalışan Ali’nin niyetini anlar. Demir’i üzmeden bu tehlikeli ilişkiyi engellemeye çalışır. Uyarmak için Ali’yle görüşür. Bu bulaşmaya uzaktan tanık olan Demir çok öfkelenir. Üstelik Asi’yi deli gibi kıskandığını da fark etmiştir. Demir’in kıskançlığı aşka mı, yoksa ayrılığa mı sebep olacaktır?
Kerim’i başka bir kadınla gören Defne, eşinden bir açıklama bekler. Kerim ise geri adım atmayacaktır. “Aldatmadım” ama “aldatabilirim” diyecektir. Defne böyle bir evliliği sürdürmek ister mi? Şimdilik sorununu sadece Asi ile paylaşır. Asi kendi evliliğindeki sorunlar yetmezmiş gibi ablasının sorunlarıyla da uğraşmak zorundadır.
Oğlunun Sarmaşık’la bir ilişkisi olduğundan şüphelenen Süheyla tedbir olsun diye Aslan’ı kendi evine getirir. Sarmaşık özlemi Aslan’a iyi gelmeyecektir. Aslan’ın evdeki varlığı Ali ile gizli görüşmelere devam eden Melek’in başına bela olacaktır.
Neriman yine kaş yapayım derken göz çıkarır. İhsan’a sürpriz olsun diye Demir’den kocasının çiftliğini satın alır. Karşılığında ise İhsan’dan Süheyla ile ortaklığını bitirmesini ister. Bu kez İhsan karısına karşı hoşgörülü olmayacaktır.

Reklamlar

451 Yanıt to “Asi dizisi 44. bölüm özeti”

  1. arkadaşlar burdan devam edelim burayı yorumlara kapatıyorum.

    https://asidizisi.wordpress.com/2008/11/22/asi-dizisi-45-bolum-fragmani/#comment-2925

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: