Asi dizisi 46. bölüm özeti

Aşık vuslata ermek ister…

Demir Asi’yi yeniden kazanmaya kararlıdır. Aşkına karşı haksızlık ettiğini anlamıştır. İlk iş boşanma dilekçesini yakar. Asi için yeni bir nikah yüzüğü alacaktır. Demir’e kırgın olan Asi ise bütün enerjisini yeni başlayacağı organik tarım işine vermiştir. Demir bu aşamada eşine yeni işinde destek olur. Büyük hesaplaşmalardan sonra hiç ummadıkları bir yerde aşka kavuşurlar. Ama sorunlar peşlerini bırakmaz. Defne ailesine yansıtmadan Kerim’le boşanma planları yaparken dedikodular yayılmaya başlar. Neriman ve Süheyla bu aldatma skandalının İhsan’ın kulağına gitmesini engellemek için birlikte hareket eder. Süheyla’nın savcı ile çok sık görüşmeye başlaması çevrede dikkat çekecektir. İhsan, Kerim’in Defne’yi aldattığını öğrenir.

Melek Ali’yle görüşemedikçe aşkını içinde yaşamaya başlar. Ali, Melek’e ulaşmakta kararlıdır. Diğer yandan Demir’in iş ortağını kendi tarafına çekmeye çalışacaktır. Ali Demir’e karşı savaşını her yönden sürdürür.

Fatma Aslan’ın Sarmaşık’la gizli aşk yaşadığını öğrenir. Bu olay duyulmadan bir çare aramaya başlar. Sarmaşık Neriman’ın yanına Cemal Ağa konağa geri döner.

Asi ve Demir kendi sorunlarını aştıklarında iki aile içinde gelişen sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaktır. Üstelik iş nedeniyle karşı karşıya gelirler.

Demir fabrika yapmayı planladığı arazi yakınında Asi’nin organik tarım yapacağını öğrenir. İki aşık iş nedeniyle karşı karşıya gelir. Asi geri adım atmaz. Demir’in ortakları tehlikelidir. Demir’i işten vazgeçmemesi yönünde sıkıştırırlar.

Reklamlar

207 Yanıt to “Asi dizisi 46. bölüm özeti”

 1. günes Says:

  gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 2. günes Says:

  golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll cok sükür

 3. emel Says:

  ii geceler kimse varmı

 4. cemre Says:

  emelcim öbür tarafa gel

 5. emel Says:

  nnnnnnereye

 6. ela_nur Says:

  Herkese slm asiye birgün kaldı cimbom maçı aldı keyifden dört köşeyim hi hi hi hi hi hi hi

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: