Beyaz show “Otizmin farkındayım, onların yanındayım!”

“Beyaz Show” bu hafta, “Tohum Otizm Vakfı” yararına düzenlenen “özel bölümü” ile ekrana geliyor!

Tohum Otizm Vakfı’nın “Otizmin farkındayım, onların yanındayım” isimli kampanyasına destek için ekrana gelecek “Beyaz Show” özel programında ; Orhan Gencebay, Emel Sayın, Fatih Terim, Hülya Avşar, Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Fatih Erkoç, Acun Ilıcalı, Kubat, Tuba Büyüküstün, Cemal Hünal, Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Prof. Dr. Yankı Yazgan, Mehmet Ali Birand, Prof. Dr. Recep Akdağ (Sağlık Bakanı), Kavak Yelleri dizisi oyucuları; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Küçük Kadınlar dizisi oyuncuları; Hande Soral, Burak Sağyaşar ve Birkan Sokullu otizmli çocuklar için biraraya geliyorlar!

Türkiye’nin en tanınmış ve topluma duyarlı isimlerinin, sadece otizmli çocuklar için ilk defa bir araya gelecekleri ve canlı yayında otizmli çocuklara destek çağrısında bulunacakları bu özel programda, izleyiciler direk olarak, Orhan Gencebay, Emel Sayın, Fatih Terim, Hülya Avşar, Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Fatih Erkoç, Acun Ilıcalı, Kubat, Tuğba Büyüküstün, Cemal Hünal, Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Mehmet Ali Birand, Prof. Dr. Recep Akdağ (Sağlık Bakanı), Kavak Yelleri dizisi oyucuları; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Küçük Kadınlar dizisi oyuncuları; Hande Soral, Burak Sağyaşar ve Birkan Sokullu ile canlı olarak bağlantı kurabilecekler.
Beyaz Show izleyicileri bu geceki programda, ünlülerin yanlarında getirdikleri hatıra eşyalarını da kazanma şansı elde edebilecekler. Tohum Otizm Vakfı Başkanı Mine Narin’in de Prof. Dr. Yankı Yazgan’la birlikte katılacağı bu özel gecede SMS, telefon ve banka hesap numaraları üzerinden bağış yapılabilecek.

Programda neler yaşanacak?
Ünlüler yanlarında getirdikleri, kendileri için önemli ve hatıralarını yansıtan eşyalarını canlı yayına bağlanan topluma duyarlı bağışçılara rasgele hediye edecekler.
Hülya Avşar’ın tenis raketi, Orhan Gencebay’ın sazı gibi sürpriz hediyelerin dağıtılacağı gecede, yine izleyiciler ünlülerle canlı bağlantıda sohbet etme şansı da elde edebilecekler.

Gece boyunca tüm ünlülerin yanı sıra sevilen dizi oyuncularının da telefonla izleyici bağışlarını toplayacağı Beyaz Show Özel’de, tüm operatörlerden tohum yazıp 5290’a SMS atarak, 0212 413 62 00 no’lu telefondan canlı bağlantı ile ya da Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası’nın 5055 numaralı Türk Lirası hesap numaralarına havale yapmak suretiyle otizmli çocukların eğitimine destek olacaklar.

alıntı kanald.com

Reklamlar

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: